Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Produkty posiadające w opisie informację „PRODUKT NA ZAMÓWIENIE” są wykonywane tylko na zamówienie i nie podlegają zwrotowi.

– Zamówienia

Większość naszych produktów wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dlatego też nie ma możliwości ich zwrotu. Zamówienie można założyć poprzez naszą stronę internetową określając jednoznacznie parametry produktu które są do wyboru (np. kolor wstążki, długość ozdoby, kolor kryształków ect.). Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do jego realizacji. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, jest to odpowiedni moment aby się nimi z nami podzielić (zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego). Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy w doborze ozdoby czy jej poszczególnych parametrów. W ten sposób otrzymują Państwo ozdobę zgodną z wyobrażeniami i dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Pragniemy zwrócić uwagę na to, że produkty BellaBianka są w całości wykonywane ręcznie i mogą nieznacznie odbiegać od tych prezentowanych na naszych zdjęciach. Zawsze jednak dbamy o to by objętość, forma, ogólny zamysł oraz wrażenia estetyczne pozostały takie same. 
* dostępne parametry danego produktu można wybrać z listy dostępnych opcji na stronie produktu.

– Zwrot lub wymiana

Wymiana produktu wykonanego na zamówienie jest możliwa jedynie w wyjątkowych sytuacjach, rozpatrywanych indywidualne, istnieje możliwość wymiany na produkt o tej samej bądź wyższej cenie. 
Procesowi zwrotu lub wymiany podlegają tylko produkty oznaczone w sklepie jako „PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI”. 
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został uszkodzony i eksploatowany, jest oryginalnie zapakowany, posiada oryginalne metki, został bezpiecznie zapakowany do zwrotu tak by także opakowanie nie zostało uszkodzone (z dołączonym dowodem zakupu paragon oraz formularzem zwrotu,) Zwrot jest możliwy w przeciągu 14 dni od momentu dostarczenia zamówionych produktów (data doręczenia przesyłki do odbiorcy lub osoby trzeciej przez niego upoważnionej do odbioru przesyłki). Zwracane produkty proszę odesłać na adres:

BellaBianka Paweł Krawiec
Gen.L.Okulickiego 22/ 74
37-450 Stalowa Wola


Dla państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki. Pracownia BellaBianka nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący. Zwrotu należności dokonujemy max.w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Zwrotu płatności dokonujemy przelewem, wartość zwracanych produktów zostanie przelana na konto, z którego dokonano płatności.